Aktywne Wpisy
pepedros +65
Pompa na spacex trwa dalej. Musk zażądał od Pentagonu opłaty 25k$/miesiąc/drona za połączenia satelitarne z dronem kamikaze LUCAS zamiast dotychczasowej stawki 5k$. Drony były m.in. używane w Iranie. Pentagon się zgodził na pięciokrotnie wyższą stawkę, bo nie miał wyboru, gdyż Starlink ma monopol na łączność satelitarną.
Dron, który kosztuje 35k$ musi mieć jeszcze łączność za 25k$/miesiąc.
https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/elon-musk-furious-starlink-being-185112282.html
#gielda
Dron, który kosztuje 35k$ musi mieć jeszcze łączność za 25k$/miesiąc.
https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/elon-musk-furious-starlink-being-185112282.html
#gielda

Epizodyczny agent nieruchomości bez efektów, dlatego wydalony. A jednak zdaje się, że był to szczyt kariery i improwizacji sukcesu.
#sebcel
#sebcel






Inna sprawa, jak to musi działać na te dzieci, dla których to są niemalże półbogowie. I ci ich idole co chwila mówią, że są bohaterami i ich podziwiają. No i samo golenie głowy.