Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 gram na normal level. Lubię sobie pojeździć i pozwiedzać. W sumie nie korzystam z szybkiej podróży. Zastanawia mnie jedno. Czemu zawsze, jak wjeżdżam na skrzyżowanie, to mam zielone? Nagle z czerwonego włącza się zielone światło. Mam na myśli wolną jazdę po okolicy. Bo na przykład z tą misją z zaginionymi taksówkami Delamain było na odwrót. To jest jakiś ficzer, który nabyłem, że se włączam zielone, jak przejeżdżam skrzyżowanie? Czy może mój level? Albo gra tak ma.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach