Wpis z mikrobloga

@andrzej-wrobel23: no to ja ci odpowiem - bo jest zaburzonym społecznie zwyrodnialcem i ma to w swojej naturze od jakiegoś czasu, olewanie ludzi, których może dominować u siebie w ''domku'', których nie za bardzo lubi, nie szanuje, wkurzyli go w danej chwili, irytuje go dane pytanie itp. łatwiej jest mu kogoś olać, bo wie że i tak nie zwróci ten ktoś na to uwagi niż złożonym zdaniem po prostu odpowiedzieć,
  • Odpowiedz