Wpis z mikrobloga

@verq2137: będąc wczoraj wieczorem w biedronce spotkałem grupkę hiszpańskojęzycznych robiących zakupy na kolację. Jakaś w---a, frytki, czekoladki, sok - to co kupowali nie jest ważne. Rozwalił mnie sam fakt że janusze ściągają robotników z Ameryki Południowej nawet do 30 tysięcznego powiatowego przy granicy z Ukrainą xD

#itsover
  • Odpowiedz
@verq2137: powiem szczerze, jak KO nie uderzy w niezdecydowanych i rozdartych w środku takimi materiałami, to za dwa lata wszyscy poczujemy czym są prawackie nierządy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz