Wpis z mikrobloga

Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fundacje rodzinną, bierze 4 miliony dotacji na jakiś g---o rozwój AI(już to k---a widzę xD) - ja podatki płacę uczciwie wszystkie i teraz ten przygłup przychodzi na streama, wrzuca ułamek tego ile zarabia na unikaniu podatków na zbiórkę podczas gdy m.in przez jego optymalizacje NFZ ma dziurę w budżecie na miliardy złotych a cała ta zbiórka nie zebrała nawet równowartości 1/10 jednego dnia kosztów funkcjonowania NFZ.

Bogaci wybielają się publicznie, robią PR i łechtają swoje ego podczas gdy jednocześnie są przyczyną tego, dlaczego ta charytatywność jest w ogóle potrzebna a ludzie się zachwycają jakie to dobre mają serduszka ci wszyscy co się tam pojawiają i tak to się żyje w tym chorym systemie

#latwogang #antykapitalizm #cancerfighters #bekazlibka #friz
ShadyTalezz - Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fun...

źródło: HGtIyoZacAAClj4

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 569
@Bednarz94: wina friza, że jest cwaniakiem, który wykorzystuje dziurawy system a potem robi sobie PR na krzywdzie, którą system z którego czerpie niesprawiedliwe korzyści tworzy

ty byś mu pewnie buciki czyścił bo taki zaradny twój dobry pan, kukoldztwo straszna choroba
ShadyTalezz - @Bednarz94: wina friza, że jest  cwaniakiem, który wykorzystuje dziuraw...

źródło: HGruMcqWQAASoG0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 18
@White_rosee: jest ale ludzie, którzy go wykorzystują też są częścią problemu i powodem dla którego jest z-----y bo lobbują za jego z-------m, wspierają polityków, którzy go niszczą i dziurawią i finansują ich kampanię
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Jak masz dobrego doradcę podatkowego i finansowego i obcykanego prawnika, to w tym systemie będziesz mnożyć swój kapitał nawet bez podejmowania ryzyka inwestycyjnego. Wystarczy dojść do dobrej kasy i być dobrym kombinatorem. Z przedsiębiorczością w pozytywnym tego słowa znaczeniu ma to raczej niewiele wspólnego. Ten 1% najbogatszych wpłaca do "społeczeństwa" najniższy stosunek swojego majątku, jednocześnie przyjmując pośrednio lub bezpośrednio najwięcej.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: ciekawe czy zwroci ta kase :) bo dubbing do filmow juz istnieje.
W ogole nie rozumiem dzieciakow, ktorzy ogladaja takie miernoty jak ten Friz - sprawdzalem kilka razy i jak masz 2 szare komorki to sie tego nie da ogladac.

Czytalem ostatnio, ze ze slubu zrobili film, zeby moc go odliczyc od podatku xD
Oni jebia nas na podatkach na potege.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: bo dla 1 proc. jest socjalizm. Dotacje, wrzucanie w koszta. Dla mnie to jest taki absurd, totalny dowód jak bardzo wojna klas jest przegrana i mamy tu bliźej do neofeudalizmu niż jakiejkolwiek równości. Z jednej strony nikt nie ostrzy kos, że tracimy miliardy na takich cwaniakach. A gdy prosty lud ma cokolwiek dostać to tak go wytresowali, że sami gardłują, że 800 plus złe bo jakiś procent go przepija.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: odpaliłem na chwilę ten stream wczoraj i akurat ten s-------n tam był i gada tak: proszę! Wplaccie chociaż zlotoweczke, pięć złotych. Albo jeden procent tego co macie na koncie, nieważne czy to piec złotych czy kilkanaście.

Zaraz to samo pomyślałem, j----a k---a złodziejska oszukuje w podatkach na miliony a potem namawia swoich przygłupich widzów do wplacania drobniakow...
  • Odpowiedz
  • 3
wina friza, że jest cwaniakiem, który wykorzystuje dziurawy system


@ShadyTalezz: a nie wina państwa że ma dziurawy system? Co to w ogóle ma być 4 banki na lektora AI?! To jest jawne d*manie podatników ale nie przez tego co bierze ("każdy" by wziął jeśli to legalne) a tych miernot urzędników którzy pieniędzmi dysponują.
To w sumie pokazuje dlaczego "warto" podatków unikac. W dużej mierze idą na imfluencerow zamiast np. na
  • Odpowiedz
czyli to wina friza że system jest niewydolny? Weź Ty się p--------j xD


@Bednarz94: ukradli ci auto, czyja była wina? złodzieja, że ukradł czy twoja, że za słabo pilnowałeś?
  • Odpowiedz
wina friza, że jest cwaniakiem, który wykorzystuje dziurawy system a potem robi sobie PR na krzywdzie, którą system z którego czerpie niesprawiedliwe korzyści tworzy


ty byś mu pewnie buciki czyścił bo taki zaradny twój dobry pan, kukoldztwo straszna choroba


@ShadyTalezz: ale to trzeba mieć sieke z mózgu, zeby do tego wątku w ogóle mieszać konfiarskich
Rwa_mac - >wina friza, że jest cwaniakiem, który wykorzystuje dziurawy system a potem...

źródło: 1000028023

Pobierz
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: nie popieram, ale rozumiem. Jakbym był Frizem, to bym robił to samo tak długo jak rozwiązanie problemu nie będzie systemowe. Jak nie ty, to ktoś inny to zrobi. Tutaj potrzeba klasy politycznej, która ureguluje system podatkowy w Polsce, ale ani koalicja, ani PiS, Konfa czy Brauniarze nie są fanami takiego rozwiązania. Co niektórzy wręcz chcą wzmocnić tą patologię
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski:

to system dotacji jest dziurawy. Idąc waszą logiką to nie powinno być kary więzienia bo ludzie powinni przestrzegać prawa a nie wykorzystywać dziurawy system xD

Przypominam że Kpo najbardziej popierały wykopki.


Nie, to idąc twoją logiką można wykorzystywać dziurawy system i nie powinno być za tym konsekwencji. A pisanie o tej patologii to oczywiście KOMUNIS i po co to robić?
  • Odpowiedz
  • 7
@RKN_:

a nie wina państwa że ma dziurawy system? Co to w ogóle ma być 4 banki na lektora AI?! To jest jawne d*manie podatników ale nie przez tego co bierze


jak najbardziej przez niego i przez jego klasę, która sobie ten system wylobbowała bo mając duże majątki mają nieporównywalnie większy wpływ na władzę od zwykłego człowieka, to on i jemu podobni są powodem dla którego system jest skonstruowany tak
  • Odpowiedz