Wpis z mikrobloga

czy to zdrada jak gadam z innym a w glowie mam tylko s-x z moim ex
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saintie: to jest w pełni normalne, chłop nawet jak dochodzi na partnerkę to zazwyczaj myśli o byłej, nikt tego nie przyzna, ale każdy tak robi
takie są fakty
z fartem
  • Odpowiedz
@saintie: Nie potrzebna złośliwość i to do tego nieskuteczna. Jeśli nadal myślisz o swoim byłym, to znaczy że Twoja podświadomość ma wątpliwości, czy aby na pewno rozstanie było dobrą decyzją. Jeśli uważasz, że było, to najpierw wylecz sie emocjonalnie z byłego, bo ciągoty do byłego będą ci zatruwać nowy związek.

To właśnie miałem na myśli.-.-
  • Odpowiedz
@saintie: Więc o jakiej zdradzie pisałaś? A więc od początku pisałaś bzdury dla zwrócenia na siebie uwagi.
Ok, przejrzałem twój profil. Jesteś trollem jak nic.
Żegnam.
  • Odpowiedz