Wpis z mikrobloga

@Janusz_Rekina: normalnie ustawa by była, to nie byłooby afery, Donald Tusk ratował polaków, Prezydent zawetował, żeby polaków okradać xDD
ustawa która i tak by nie obowiazywała jeszcze, i nie obejmowałaby tej sprawy nawet, ale ciemny lud to kupuje
no ja lubię ten kraj bardzo
z fartem
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: a czytałeś te ustawę? czy ta sytuacja pasuje jakkolwiek i kwalifikuje się pod jakikolwiek punkt w niej zawarty?
No gdybyś czytał, to byś wiedział myślę, ale czytanie być trudna, narracja być prosta i przyjemna, miła dla uszka, to akceptowalna i brana za prawdę.
z fartem
  • Odpowiedz