Wpis z mikrobloga

@annlupin: ja dalej szukam filmów typu horror dawno niczego odkrywczego nie widziałem. Jednak te klasyki to najlepsze były jak ci obcy co na zimowa stacje badawczą napadły i wszystkie żywe organizmy odmieniało
  • Odpowiedz