Wpis z mikrobloga

Witam podróżnicze świry.

Wybieram się do Peru, lima + samochód i jeździć poza Peru.
I tu moje pytanie do tych co byli - jak tam jest generalnie z bezpieczeństwem? Czy trzeba się trzymać tylko turystycznych miejsc?
Czy można wyjść po nocy/wieczorem.
Czy w dzień można normalnie chodzić z telefonem?

Pozdrawiam

#podroze #lima #peru
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach