Aktywne Wpisy

cheture +19
wy chyba geje

wiktor-wkpl +107
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
źródło: 7799
Pobierz


![100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/21dfd94dee7249986d62059a650cf2b4d96aafa36b4b32f201519873b9ee43ce,q80.jpg)
#motoryzacja #samochody #lexus
@Fikster: Dlaczego niby? Ja na przykład uważam, że renowki dużo bardziej nadają się na Europejskie/Polskie ulice od toyoty
@Aputyqorogubobytirig_Moryc-76: nie rdzewieją. Spód mojej 20-letniej laguny, która co najmniej od 10 lat jest trzymana pod chmurką wygląda lepiej niż spód nowej toyoty po jednej przejażdżce zimą. I przez spód rozumiem wszystko - włącznie z wydechem.
Renault można wiele zarzucić, ale pod względem zabezpieczeń antykorozyjnych to śmiem wątpić czy jest coś lepszego na rynku.