Wpis z mikrobloga

#farma najlepsze będzie jak Heniek z kapslem coś odwalą i przypadkiem wygrają pojedynek, a ten normalniejszy wiking pójdzie przez to do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach