Wpis z mikrobloga

Zaczynam skupowac masło. RSI mega nisko.
Wkrótce odbicie. Przez cięcia rządowe, drogie paliwa, inflacje, krach światowy... będzie mocne dymanie a wtedy o masło będzie cieżko.

#gielda
widmo82 - Zaczynam skupowac masło. RSI mega nisko. 
Wkrótce odbicie. Przez cięcia rzą...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: chodzi o to, że masło było tak powszechne w diecie Polaka, że czasy kryzysu to był czas dojenia. Producenci robi na maśle rekordowe marże. Aż zepsuli rynek. Spadek spożycia masła. A klient nie chce wrócić po masło nawet jak jest po 3.50. Bo polubił oliwę z oliwek do smażenia, bo smaruje serkiem śmietankowym.
  • Odpowiedz
@widmo82: jakiś czas temu były artykuły o słabych zbiorach kakao przez suszę.
Lubię czekoladę gorzką, po przeczytaniu artykułu kupiłem chyba z 20 czekolad gorzkich w 2 marketach przy okazji zakupów.
Te czekolady zamiast po 4-5 były potem po 10-12. Eleganckie 100-200% zrobione. Szkoda, że więcej nie kupiłem.

Bierzcie sobie te POETy i IRENy. To jest mój rodzaj śmieciucha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz