Wpis z mikrobloga

#gielda
Medinice miednice Medicine czy jak tam im jest, idziecie jak dzik w żołędziach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HINI: wychodzenie z Medinice nie ma żadnego sensu, no chyba że chcesz ryzykować i robić kółeczka. W dłuższej perspektywie ten papier ma bardzo duży potencjal,
Naganiam regularnie
  • Odpowiedz
@StitchandLilo: potencjał jest, dobre informacje są (ostatnie kilka espi rynek odebrał bardzo dobrze), fundusze w akcjonariacie są. Ciekawe kiedy i za ile komercjalizacja pierwszego produktu tj CoolCryo :-)
  • Odpowiedz
@Sochu: nie wiem czy będzie mówił o CoolCryo, czy to bedzie komentarz do espi o nowych kierunkach rozwoju czyli Pulsed Field Ablation (PFA) oraz robotykę. Warto się przekonać, że Medinice to nie tylko komercjalizacja CoolCryo, która to aktualnie jest grana na giełdzie, ale sporo więcej :)
  • Odpowiedz