Wpis z mikrobloga

Jeśli Gapie urodziłoby się kolejne dziecko, niekoniecznie z khmerką to jak Gapa dałby mu na imię ?

  • Jak syn to Adam, po najlepszym przyjacielu. 15.7% (11)
  • Jak córka to nowocześnie - Koncepcja lub Cambodia. 51.4% (36)
  • Coś z angielszczyzny - Kukold ? 4.3% (3)
  • Po znanym przodku - Ferkó. 4.3% (3)
  • Nfarcin to bardzo ładne imię. 7.1% (5)
  • Arystokratyczne imię - Luník IX. 8.6% (6)
  • Po Babci - Grażyna. 8.6% (6)

Oddanych głosów: 70

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach