dziobnij2 dziobnij2 23.04.2026, 06:40:12 5 + Boję się, że z biegiem lat mój stan będzie się pogarszał, a rodzice umrą i zostanę sam. Czasami przez takie myśli nie mogę zasnąć. #przegryw #niepelnosprawni
Milanek93 Milanek93 23.04.2026, 08:52:24 via Wykop 0 + @dziobnij2: hmmm ciężko coś tu doradzić co zrobić z takimi myślami i jak sobie radzić..
#przegryw #niepelnosprawni