Aktywne Wpisy

thorgoth +326
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

paluszki_rybne +96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
To jest gurwa skandal. Podkarpacka umieralnia zwana Stalową Wolą lub jak niektorzy mowia Aluminiową Niewolą. Mieszkanie 48m2. Przyszla podwyzka czynszu na 1100zł. Tysiac jbane sto złotych za 48m2 w wielkiej płycie. Juz nawet nie mowie ze za takie mieszkania po 400k wołają, gdzie 300 bym za to nie dał. Plus jak ktos wynajmuje to teraz trzeba liczyc z 1500-2000 dla wlasciciela mieszkania. A jak byles madry i kupiles na kredo zamiat wynajmowac to miniratka+czynsz+prad, gaz i 4500 same podstawowe oplaty. Nie wiem czy w Rzeszowie nie wyszloby tyle samo/podobnie
Ciesze sie ze w tym roku sie stad wyprowadzam.
Dlatego mysle, ze ten system to patologia.
https://www.immobilienscout24.de/expose/165713328?referrer=HYBRID_VIEW_LISTING&searchId=88390dc5-82eb-386d-840c-3e6116a32920&searchType=district&fairPrice=FAIR_OFFER#/
@MercedesBenizPolska: No dobrze, a pokaż co się składa na taką kwotę (woda, prąd, gaz, śmieci)?
źródło: IMG_6024
Pobierz