Wpis z mikrobloga

#ios #iphone #apple #carplay
siema, czy poczawszy od wersji ios 26.4 tez miewacie randomowe kompletne rozlaczenia telefonu z carplay? by telefon znow mogl sie polaczyc, musze go zrestartowac, a bywaja chwile ze jest to zajebiscie irytujace, dzis wypuscili nowa wersje (26.4.2) wiec zaktualizuje i problemu moze juz nie bedzie. pozdrawiam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach