Wpis z mikrobloga

@depresyjnydziad bzdura totalna, Iga nawet bez formy rozgrywa jak chce takie kelnerki. Jeśli przegrywała to tylko z zawodniczkami, które serio coś potrafią zagrać, a tu mamy praktycznie amatorkę.

Dziewczyna nie ma siły, serwisu, do tego jeszcze stroni od ziemnej, rozgrywa na niej ze trzy mecze w roku i nawet nie próbuje więcej, bo wie, że to nie jej bajka.

Minimalną szansę to ona ma z typowymi przebijakami bez mocy, jak właśnie
  • Odpowiedz
@skydancer:Coś takiego wchodzi raz na 30, raz dostajesz za kupon 1122,88 PLN, a 29 razy tracisz łącznie 1276 PLN, w sumie 197,12 PLN do tyłu. Nie jest źle. To trochę jak z tym kawałem o krypto - ile trzeba wsadzić w krypto żeby po roku mieć milion? Nie wiem, jakieś 1,5 miliona. Może 2.
  • Odpowiedz