Aktywne Wpisy

nO-C34 +96
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
Pobierz
pieknylowca +59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: 1000069283
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@szmichal: Kiedys byly "obiady czwartkowe". Tylko, ze wbrew temu co jest teraz, skupialy raczej inteligencje :D
@Dropson71: A szczerze to przyznam, ze nie wiem na jakiej zasadzie to dziala. Jesli idzie z budzetu kancelarii prezydenta to mam to gdzies.
@gorzki99: masz gdzieś to, gdzie idą publiczne pieniądze?
Panowie ale budzet ustala rzad. Co wiecej - prezydent nie moze nawet tego zawetowac.
Skoro kazdemu przydziela jakas kase, to co kazdy z nia zrobi, to juz nie jest moja brocha. Wystarczy w nastepnym budzenie przydzielic mniej :D
Wiec skoro batyr chce se ja wydawac tak a nie inaczej to jego sprawa. Tylko jak mu zabraknie na jakies uroczystosci, czy wylot gdzies, to do bociana albo providenta,
Jaką wiedzę może mieć Możdżonek na ten temat, że będzie doradzał?