Aktywne Wpisy

mariusz95gd +145
Stało się mireczki, miarka się przebrała i zgłosiłem się sam na leczenie uzależnień. Rodzina ma mnie gdzieś, ale jakoś dam radę. Nie chcę już nikogo ranić swoim pijaństwem, może będzie lepiej jak zobaczą, że chcę wygrać z nałogiem. Pozdrawiam wszystkich ze słynnego Srebrzyska. Mogę zdawać relacje, jeśli ktoś będzie chciał to czytać. Nie jest lekko.
#alkoholizm #gdansk #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
#alkoholizm #gdansk #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
źródło: temp_file2908420173581766068
Pobierz
Auto sprawne mechaniczne ale nie odpala. Bezawaryjne XDDD #motoryzacja
źródło: IMG_9401
Pobierz



#zwiazki #redpill
źródło: true love
PobierzUważam, że jeśli przez pierwsze tygodnie czy miesiąc nie ma pożądania, to później jest się już tylko opcją B i potencjalnym beta bankomatem. Zresztą, gdybym miał przyjaciółkę, znał jej rozwiązłą przeszłość, a ona zaproponowałaby mi związek to poczułbym się, jakby ktoś przywalił w twarz brudną ścierą.
@czescmampytanie: Może nawet zdaje sobie z tego sprawe ale jej to nie obchodzi. Beciak był tresowany przez 1.5 roku i skoro sobie na to pozwolił to jasne, że jego smv szoruje po dnie i przeszedł dalej tylko ze względu na pragmatyczną przydatność.