Wpis z mikrobloga

Często zmieniam pracę, pracowałem już w ponad 10 firmach i zauważyłem, że w 50% przypadków jeżdżą tam na sztaplarkach bez żadnych uprawnień. Nikt kompletnie się tym nie przejmuje, jakby to było normalne. Jak jest u was? Czy to ja tylko trafiam na takie januszexy, czy to faktycznie norma?
#pracbaza #praca
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Imosew: W wielu firmach nie przykładają wagi do uprawnień. Ale dla mnie szczytem było jak p.o. naczelnego mieszacza kazał mi wsiąść na wózek widłowy i rozładować tira z rolek papieru. Powiedziałem mu że nie mam uprawnień, na co on stwierdził "że skoro ma pan prawo jazdy to i wózek potrafi pan prowadzić". Ok, jego odpowiedzialność. Wsiadłem, ruszyłem do przodu i dałem po heblach, a wózek dalej sobie jedzie jakby nigdy
  • Odpowiedz