Kamael Kamael 22.04.2026, 05:26:44 via Wykop 63 + @Mega_Smieszek: ...to jest kawka? TO jest kawka źródło: image Pobierz
michalcorobisz michalcorobisz 22.04.2026, 05:36:40 via iOS 38 + @Mega_Smieszek: trzeba doprecyzowac ze to wrona siwa. Wtedy latwiej poznac bo wrona siwa jest siwa
----------------------------- ----------------------------- 22.04.2026, 06:08:33 via Wykop 1 + @Mega_Smieszek: wrona po prawej, kawka po lewej
leska leska 22.04.2026, 07:59:32 via Wykop 2 + @michalcorobisz: niedawno się zmieniła systematyka, już nie ma podziału, połączyli wronę siwą i czarnowrona, teraz jest tylko wrona
ogladacz ogladacz 22.04.2026, 10:02:07 via Wypiek 0 + Brakuje jeszcze gawrona i kruka do tercetu czarnuchów.
jednorazowka jednorazowka 22.04.2026, 10:35:21 via Wykop 0 + @Mega_Smieszek: źródło: 910_kawka-po-obiedzie Pobierz
źródło: 1000016027
Pobierzźródło: image
Pobierzźródło: 910_kawka-po-obiedzie
Pobierzźródło: 1000031381
Pobierz