Wpis z mikrobloga

@smdbabe: Jak to jest ze parkuję prawie codziennie w różnych godzinach i różnych miejscach w centrum i zawsze jest gdzie zaparkować? Moze dlatego że nie mam problemu żeby zapłacić 3zl/h w parkomacie?
  • Odpowiedz
@bArrek: słuszna uwaga, należy zważyć ulice o jeden pas, tak żeby zmieścił się chodnik

@smdbabe Gdyby tylko ktos kiedyś wymyślił sposób przemieszczania wielu ludzi na raz. Ja bym to organizował na poziomie lokalnym, najlepiej z jakimiś wytyczonymi trasami i co kilkanaście minut zbierał ludzi z różnych miejsc w mieście i rozwoził
  • Odpowiedz
  • 4
@kaczoor przypuszczam, że po prostu parkowano na tym chodniku-obrzeżu, co utrudniało ruch aut i być może parkowanie po prawej
  • Odpowiedz