Wpis z mikrobloga

Myślałem że biedronka bije wszystkie sklepy jeśli chodzi o kijowe cenówki, ale właśnie żabka wyruchała mnie podwójnie. Zrobiłem sobie małe zakupy - m.in kilka piw w puszce. Dopiero w domu widzę, że ceny były wyższe o 1 zeta na puszce, a by tego było mało to doliczyli mi kaucje za puszki które nie mają tej grafiki z kaucją, więc zamiast 3 zeta zapłaciłem 4.50 a puszkę to mogę co najwyżej w lidlu oddać za 10 gr...

#januszebiznesu #oszukujo #gorzkiezale #zabka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@yazir: No ale jak pójdę do sklepu zwrócić to mi powiedzą, że to jest bez kaucji. Mam te puszki odłożone, skocze za jakiś czas do Lidla to dam znać jak się nabiły.
  • Odpowiedz
@chomik3: jedyny sposób żeby to zweryfikować to było by zeskanowanie puszki tej samej jeszcze raz. Najsensowniejszym wytłumaczeniem bylo by to że miałeś x takich samych puszek w tym jedna z kaucją i to ona została zeskanowana tyle razy ile miałeś puszek. Dlatego masz kaucję za puszki bez kaucji. Możesz też porównać kody kreskowe, jeśli masz np okocim z kaucją i takiego samego bez
  • Odpowiedz