Wpis z mikrobloga

Nie dajcie się nabrać.
To jest fake sprzedaż.
To nowy koncept obkiczony na wzbudzanie litości w Chicago.
Jeśli uda mu się dotrzeć do serc Grazynek to te otworzą portfele a może wykupią nawet jakieś roczne subskrypcje.

Nie chce mi się wierzyć że Gapa rzuca to wszystko i idzie jak spocony w wódę.

Przecież jak zdradzi wszystkich widzów to koniec kanału bez możliwości powrotu.

Nazwa tymczasowa, kiedy będzie najważniejszy live?
Będzie zbiórka jak ta na powodzian?

#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach