Wpis z mikrobloga

@robert-kuzba: zapomniało ci sie wkleić resztę tego posta "Dokładnie tak samo, jak mężczyzna ma pełne prawo preferować kobietę bez dzieci – tak samo kobieta z dzieckiem ma prawo preferować mężczyznę bez dzieci. Wybór partnera powinien być symetryczny."( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@Ninx: nie ja robiłem tego screena.
Pije do tego, że taka kobieta pisze, że nie zamierza brać chłopa z bagażem, ale ona sama mając bagaż pisze, że taki wybór to nie egoizm.

Czyli ty z dziećmi źle, ale ja z dziećmi dobrze.
Wcale nie egoizm.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: No tak, wiadomo. Ktoś powinien brać tylko i wyłącznie bagaż samotnej matki na siebie, tudzież brać odpowiedzialność za jej decyzje z przeszłości i często zwyczajną nieodpowiedzialność, ale w drugą stronę to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz