Aktywne Wpisy

tojapaweu +128
Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisała mi to co na screenie.
Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.
I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.
I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
źródło: image_picker_78EF39A7-28FA-4EA6-9D1F-99BD5061E328-10976-0000050F0F22F381
Pobierz
KitaxKita +951
Często pojawia się argument
Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył
#konfitura
no ogólnie konfitura ma rację, ale forma protestu jest zła
Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył
#konfitura





Ma dokładnie takie samo prawo jakie ma partner bez dzieci by ją kopnąć w dupę :)
To nie jest egoizm. To zdrowy rozsądek i troska o dobro swojej rodziny.
Pije do tego, że taka kobieta pisze, że nie zamierza brać chłopa z bagażem, ale ona sama mając bagaż pisze, że taki wybór to nie egoizm.
Czyli ty z dziećmi źle, ale ja z dziećmi dobrze.
Wcale nie egoizm.
To troll czy aż taka ślepota na ironię
formalnie to tacy sami rodzice
@robert-kuzba: ale ona piszę,że tak samo egoistyczne podejście może miec facet jak i kobieta( ͡º ͜ʖ͡º) masakra