Bratkuu Bratkuu 21.04.2026, 10:48:23 1 + #gielda Panowie jak tam sytuacja na froncie? Wygrywacie czy przegrywacie?
Project_Im_Not_Going_In Project_Im_Not_Going_In 21.04.2026, 10:49:18 via Wykop 5 + @Bratkuu: Siedzimy na wzgórzu, obserwujemy walczące tygrysy.
nie_umiem_inwestowac nie_umiem_inwestowac 21.04.2026, 10:50:03 via Wykop 0 + @Bratkuu: modivo i att w dół to przegrywam xd
Makarow Makarow 21.04.2026, 10:53:50 via Wykop 0 + @Bratkuu: U mnie pomimo tego że śmierdziuch Modivo zajmuje 1/3 portfela to wychodzę na maluteńki plusik ( ͡€ ͜ʖ ͡€) źródło: obraz Pobierz
ProfesorP1ZDAN ProfesorP1ZDAN 21.04.2026, 11:46:52 via Wykop 0 + @Makarow: Ja już byłem wczoraj na plusie i mi ten śmierdziuch jak zwykle wszystko zepsuł. 3 miesiące odrabiałem straty po tym badziewiu
Crs84 Crs84 21.04.2026, 15:59:05 via Wykop 1 + @Makarow: Śmieciuch. Ja na 121 wiszę, na razie odpuściłem uśrednianie.
U mnie pomimo tego że śmierdziuch Modivo zajmuje 1/3 portfela to wychodzę na maluteńki plusik ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
źródło: obraz
Pobierz142