Wpis z mikrobloga

Czy jak wyślę kumplowi 400zł na spłatę debetu i on mi to odeśle od razu, to będzie miał znowu 30 dni na spłatę? Da się to tak zresetować? Ma około 380zł na minusie i w piątek mu mija 30 dni na spłatę tego. #pko #pkobp
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@moon_of_venus to prawda, spłata powinna być widoczna na koniec dnia, aby debet został uznany za spłacony.
Ale może być też tak, że mimo spłaty debetu nie odnowimy go kolejnego dnia, jeśli ujemne saldo widniało na koncie w ostatnim dniu miesiąca ( wtedy wyznaczamy debet) lub gdy klient nie miał regularnych wpływów przez ostatnie 3 miesiące albo ma zajęcie egzekucyjne.
  • Odpowiedz