Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Magdy się nie da już słuchać- nawet lektor zrobił w tym odcinku z niej intro - zakładam że będzie tylko gorzej -dla jej dobra powinna odpaść wcześnej, bo wizerunkowo już szoruje po dnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach