Wpis z mikrobloga

@Sonisia: szczerze wolę ich i każdego innego oprócz tek zawistnej Magdaszycy. Czekam tylko na ten moment kiedy jej manifestacja pójdzie w piz*du i jej głupkowaty uśmieszek zniknie z tej mało uroczej okrągłej facjaty
  • Odpowiedz
@beata-fijalkowska: dla mnie jednak najlepiej gra Dominika, jej nawet wykop nie rozgryzl xD.
Bawi się, korzysta z życia i z Marcela, nie robi sobie wrogów, zawsze pokazuje sie jako ta sympatyczna. Wie, że w grze ważna jest relacja i głosy pozostałych uczestników.
I szczerze mówiąc nie wyśmiewałabym Darka mówiacego, że to Domi zadaje magdzie i anrzejowo te pytania na pandorze.
  • Odpowiedz