Wpis z mikrobloga

@Ksut_Melodi: może dla połowy ludzi nie, dla tych co cię/mnie nie znają, nie wiedzą o tym że jesteś incelem. Bo dla kobiet czyli jakoś połowy społeczeństwa jesteśmy nikim gdzie one mówiąc "mężczyzna" nie myślą o chłopach <6/10 i nawet przestały dodawać przedrostek "prawdziwy"
  • Odpowiedz
@Quashtan: to nie cope tylko fakt. Znam wielu facetów którym nie poszło z kobietami (związki się rozpadły) i takich którzy nigdy nie byli w związku i wciąż uważam, że oni są w porządku. Normalnie pracują i są przydatni dla społeczeństwa, a zarówno ja jak i ich rodziny i otoczenie nigdy nie pomyślelibyśmy, że są ,,bezwartościowi" bo mają problem ze znalezieniem partnerki.
  • Odpowiedz