Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv A czemu ten młody chłopiec nie pokazuje się nigdy na kamerze tylko przemyka jak myszka w kapturze za kamerą.Przeciez nie ma powodu wstydzić się swojego wyglądu.Jest młodym wysportowanym i atrakcyjnym mężczyzną.Nie rozumiem czym spowodowana jest jego nieśmiałość. #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach