Wpis z mikrobloga

@barti_bart: mnie zbanował jego kolega z Fordonu, Tomasz, więc niech zrobi amnestię. Jakos o nim obecnie mniej wspomina, widocznie diengi. A intak go bardziej lubie od bez kawy czy innych warszawskich gwiazd na yt, ktorzy liza sie po jajkach i anusach. Wiec niech upierze majty w rzece i ogarnie mandżur. okun bababa
  • Odpowiedz