Aktywne Wpisy

troglodyta_erudyta +413
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.

curiousboi +101
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz



- próbujemy kontrolować mecz od samego początku i ciśniemy rywala, ale brakuje wykończenia
- emocje opadają i gra się wyrównuje
- po nieoczekiwanym błędzie w obronie tracimy bramkę
- na 25-30 minut przed końcem meczu zaczynamy naprawdę dobrze grać i tworzyć przewagę
- udaje się wyrównać
- jeszcze jedna lub dwie akcje na fali zdobytej przed chwilą bramki
- liczymy na to, że decydująca bramka jakoś sama wpadnie
- nic takiego się nie dzieje, kończymy kolejny mecz wynikiem 1-1.