Wpis z mikrobloga

18 lat miałem konto w banku zakładałem i się cieszę że mega mega za darmo do 26r.z przecież to wieczność wtedy będę już stary miał swój dom dziewczynę może dziecko
A tu za parę miesięcy 26 lat nic z tych rzeczy i chłop się stresuje że będzie płacił za prowadzenie konta

#przegryw #agepill #zalesie #mbank #ing #banki

Czas nie usłyszy jak go poproszę żeby zaczekał łehhh
NiezlyJestes - 18 lat miałem konto w banku zakładałem i się cieszę że mega mega za da...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach