Wpis z mikrobloga

Buhahaha ale prychnalem :D

Wszedzie trabia zeby sie przesiadac na zbiorkom. Bo auta zle itp.

Tak sie sklada ze polaczenie do roboty mam calkiem fajne (18 min pociagiem) Tylko ze zarowno z domu na dworzec jak i z dworca do roboty to jakies 20 min z buta. No i sprawdzilem se ceny...

Normalnie to jest 7pln w jedna strone. Co daje 14 pln w obie x 20 dni roboczych robi sie 280pln. No ale miesieczny powinien wyjsc taniej. I wyszedl... 247pln :DDD Skoro nie chce mi sie dylac z buta to hulajnoga albo autobus. Miesieczny na hulajnoge to 60pln. Miesieczny na autobus to 120pln.

Czyli najtaniej to 300pln. Kurde - akurat tyle co kup :DDD

Dobrze ze place 150. Bo jezdzimy autem w 4 osoby :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@razooor: chyba ze smiechu :D 7 pln za 18 min jazdy :D super oferta, ktora wrecz zacheca do przesiadki na zbiorkom :D Bo to ekologiczniej :DDD I jeszcze ta dodatkowa oplata za hulajke :D gdzie ja poskladasz i do pokrowca wlozysz :D
  • Odpowiedz