Wpis z mikrobloga

#thetraitors

Jak dla mnie koncepcja jest trochę bez sensu. Powinno być że lojalni wygrywają kasę z zadań, a ta kasa która przepadła idzie na konto zdrajców. Wtedy była by motywacja do sabotowania zadań, ale prze to jednocześnie zdrajcy wskazywali by na siebie i coś by się działo. A tak typują zdrajców na podstawie tego czy ktoś się dzisiaj uśmiechał czy nie... Bez sensu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DPKZ: Jak co tydzień ta sama dyskusja, był już taki program i nazywa się Agent. Jakoś tego programu już nie widzę w ramówce a The traitors robi furorę na całym świecie, więc jednak taki format bardziej pasuje publice.
  • Odpowiedz