Wpis z mikrobloga

#przegryw #muzyka
R--------m chłopa w Supreme, to był designerski w------l
Ona po kątach się k---i, mówi, że jest s-x-workerką
Ja pracowałem na życie, zawijałem to w sreberko
Ty wypracowałeś se opinię cioty z miękką ręką
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach