Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: mam 4 odmiany pomidorów (całkiem ładnie powschodziły) i ogórki, ale akurat one słabo wzeszły i chyba po prostu dokupię sadzonek
  • Odpowiedz
  • 1
@moll: Ja jak sadzilem zwykle pomidory na balkonie, to zawsze był problem z dojściem. No, ale w mieście jak działki nie masz to ciężko cokolwiek posadzić. W tamtym roku w skrzynce mieliśmy marchewkę i wyszła, ale nie było jej za dużo i niezbyt to opłacalne było :D
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ja mam pod folią, bo tak na zewnątrz to zaraz brała je zaraza ziemniaczana. A teraz pomidory sobie z czosnkiem razem rosną i jest elegancko, bez zarazy i bez oprysków :D

Ja na razie w marchewkę się nie bawię, za to rzodkiewka będzie i może sałata. też wszystko między pomidory. No i cukinię koniecznie chcę
  • Odpowiedz