Wpis z mikrobloga

Niedziela po 17 to juz nie weekend, tylko strefa buforowa przed poniedzialkowym kolchozem. Niby czlowiek ma jeszcze kilka godzin wolnego, ale glowa juz liczy budzik, dojazd i te same ryje udajace ze jakos to bedzie. Nawet serial czy gierka odpalone bardziej z obowiązku niz dla przyjemnosci, bo ten klimat zdechl razem z obiadem. Jutro znowu wszyscy beda grac twardzieli, a dzisiaj pol Polski siedzi i lapie lekkiego doła na sama mysl o poranku xD

#pracbaza #zalesie #niedziela #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach