Wpis z mikrobloga

Problemy gastryczne zostały zażegnane. Zrobiłem <30 km na rowerku a teraz się trochę zdrzemnę (jakby się ktoś zastanawiał co u mnie)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach