Wpis z mikrobloga

jakim cudem, jestem tu juz kilka lat, wstawiam swoje zdjecia, wstawialam zdjecia z nickiem, na tym zdjeciu sa nawet spodenki z gym glamour czyli polskiej marki XDDD a nadal dla was jestem fejkiem, ma sa kra, ze taka piekna niunia jak ja nie moze miec tu w spokoju konta
saintie - jakim cudem, jestem tu juz kilka lat, wstawiam swoje zdjecia, wstawialam zd...

źródło: IMG_0466

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saintie: możliwe że dlatego że takie zdjęcia bez szczegółów bez problemu można wygenerować w chacie gptc. Nie oceniam czy to prawda czy nie ale nie dziwni mnie nieufność
  • Odpowiedz
@saintie: Napiszesz swoj plan treningowy i dietę odp wazne

i pytanie dodatkowe: ty masz powiekszane usta? jesli nie, to ty je specjalnie makijazem powiekszasz? i co dajesz, ze tak juicy wyglądają odp wazne
  • Odpowiedz
@saintie: możesz mieć tu w spokoju konto, sama to udowadniasz. Natomiast nie wzbudzasz jakiejś sensacji i ludzie piszą, że jesteś fejkiem raczej dla jaj lub z nudów. To jakbym ja na siłę próbował pisać, że jestem prawdziwy. Pozdro.
  • Odpowiedz