Wpis z mikrobloga

Nie zagłębiam się w temat ale głęboko wierzę że te wszystkie "straże sąsiedzkie" co publikują posty na fb to jedynie troll konta a nie realna inicjatywa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bArrek: no albo trolle albo wariaci zwykli Arku, jeszcze kogoś w grupie pobiją, pozamykają ich na starość i się skończy struganie strażnika teksasu z sąsiadem po kieluchu
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis @RobertPupica @bArrek: to trole zwykłe. Ludzie na zachodzie nie mają już jaj żeby się postawić tym wariactwom Lewackim. Siedzą w ciepłych k----------h w wygodzie i czekaja aż ich czekolada i Lewaki zaleją. Potem za kilkanaście lat będzie to samo co w 3cim świecie i będzie płacz ale będzie już za późno. Będzie zastanawianie się dlaczego poprzednie pokolenia były takie głupie - tak jak my się zastanawiamy o
  • Odpowiedz