andrzej-wrobel23 andrzej-wrobel23 19.04.2026, 11:46:47 0 + #bystrzaktv Zarobił na donejtach krocie to pewnie se teraz poleci za te piniadze na jaką Maltę czy Teneryfę i będzie imprezował z panienkami.Zazdroszcze mu takich możliwości. #patostreamy
lagomorph lagomorph 19.04.2026, 11:52:13 via Wykop 11 + @andrzej-wrobel23: dzięki za info sylwek pozdro
poster900 poster900 19.04.2026, 11:58:54 via Wykop 7 + @andrzej-wrobel23: to i z tego bogactwa może dach naprawi
Biboxon Biboxon 19.04.2026, 12:20:29 via Wykop 3 + @andrzej-wrobel23: Co najwyżej pójdzie pod Ślęże z kumplami Tajfunem i EStą na zupę.
chesterjaba chesterjaba 19.04.2026, 12:56:05 via Wykop 4 + @andrzej-wrobel23: co najwyżej to zrobi rundę po okolicy, na starym rowerze z komunii brata w "klapkach kubota" i z kapturem na głowie
SwendzomMniePienty SwendzomMniePienty 19.04.2026, 13:17:01 via Wykop 3 + @andrzej-wrobel23: i będzie imprezował z panienkami XDDDDDDD
prawiczkowe_halucynacje prawiczkowe_halucynacje 19.04.2026, 14:00:45 via Wykop 2 + @SwendzomMniePienty: Z babkami xd
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link