Wpis z mikrobloga

@Famine: ale biedaczek :( widać że cierpi i w złym stanie :( niektóre kliniki wetenaryjne przyjmują takie przybłędy i doprowadzają do porządku "za darmo", tj na koszt miasta nie Twój. Piszę tak w eter po prostu :)) wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz