Wpis z mikrobloga

@d4wid: obrażanie to nic, najlepsze były komentarze które potrafiły go zamotać, zgadzając się z nim, podkręcając go, a zarazem się z niego śmiały, czego Kwaszak nie dostrzegał. Kiedyś takich było więcej teraz to mało kto się udziela u niego na czacie.
  • Odpowiedz