Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Przyszło do mnie 50 nowych iphonów 4, które są w niezafoliowanych pudełkach. Niestety nie jestem w stanie ich sprzedać z powodu braku folii, więc pomyślałem, że rozdam je na mikro. Piszcie jaki model chcecie, mam iphony 4 czarne i biale, 16/32/69 gb

#rozdajo #darmo #heheszki
PanMlecz - Hej mirki. Przyszło do mnie 50 nowych iphonów 4, które są w niezafoliowany...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach