Wpis z mikrobloga

@DziobakPepe: adasiów obecnie nie mam więc nie powiem, buta chyba 43 ale i tak bardziej się teraz kieruję rozmiarem wkładki, u mnie 27 cm, bo i kurde new balance sobie za małe kupiłem raz mimo iż 43
  • Odpowiedz