Wpis z mikrobloga

Czerwone lampki to się dla tej giełdy zapalały już lata temu, aż dziw bierze, że tak długo pociągnęli te farse.

...i tak - łatwo mi tak mówić teraz i się wymądrzać, bo swego czasu chciałem tam zakładać konto i przelewać swoje zaskórniaki, ale zrobiłem krótki research i po niecałej godzinie klikania po samym tylko wypoku już wiedziałem, że trzeba się stamtąd trzymać z daleka.

#zondacrypto #zonda #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan-buczalski23: do 2018 50% giełd robiło exit scam lub upadłość przez kradzież. Kto w krypto od niedawna to może nie zadawać sobie sprawy z tego jaka była historia i nie wie że "nie twoje klucze, nie twoje krypto".
  • Odpowiedz