Aktywne Wpisy

PierdekAlonso +16
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"

paczelok +184





...i tak - łatwo mi tak mówić teraz i się wymądrzać, bo swego czasu chciałem tam zakładać konto i przelewać swoje zaskórniaki, ale zrobiłem krótki research i po niecałej godzinie klikania po samym tylko wypoku już wiedziałem, że trzeba się stamtąd trzymać z daleka.
#zondacrypto #zonda #kryptowaluty
"każdy mądry po fakcie"
~Mądrość Ludowa