Aktywne Wpisy

olcayn +416
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -
#latwogang
#latwogang
piotr_p0lak +96
#latwogang #gownogang
Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który próbował walczyć z systemem opieki zdrowotnej za sprawą któregoo polskie bahory chorujące na dystrofie mięśniowe, raki, SMA, zaniki mięśni muszą płacić miliony za leczenie za granicą.
Uzbierał w zbiórce lewo 4 miliony złotych... To jest skandal, bohater międzynarodowy o którym było głośno na całym świecie uzbierał skandaliczne grosze, grozi mu kara śmierci. Tak NPCty mu się odwdzięczyli.
Ludzie
Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który próbował walczyć z systemem opieki zdrowotnej za sprawą któregoo polskie bahory chorujące na dystrofie mięśniowe, raki, SMA, zaniki mięśni muszą płacić miliony za leczenie za granicą.
Uzbierał w zbiórce lewo 4 miliony złotych... To jest skandal, bohater międzynarodowy o którym było głośno na całym świecie uzbierał skandaliczne grosze, grozi mu kara śmierci. Tak NPCty mu się odwdzięczyli.
Ludzie
źródło: Images11
Pobierz




Mam obecnie PC, zawsze grałem na PC. Planuję go rozbudować, walnąć sobie jakiś tv i korzystać z dobrodziejstwa #steam i remote play - będę mógł zarówno walnąć się na kanapie z padem, jak i przed biurkiem.
Mimo wszystko jakoś dziwnie mnie ciągnie, żeby kupić konsolę, dokładniej to #playstation i spróbować grać na tym. Trochę ciekawi mnie ta wygoda i brak grzebania w ustawieniach / wymieniania podzespołów. Dodatkowo z plusów konsoli to mam dwa - cena sprzętu, no i zajmuje mało miejsca (nie trzeba biurka itp.)
Najgorsze jest to, że opcja "bierz to i to" nie za bardzo istnieje, nie chcę aż tyle kasy wydawać. No i weź tu dogódź dla chłopa.
#gry
Pizgnać się na kanapie z padem możesz na PC,
@7uras No tak też można, nawet po lokalnej sieci się da dzięki steam link
Bardziej chodzi mi o to, że obecnie te mieszkania to są małe i nie wiem czy nie szkoda miejsca na biurko xD
Do tego exclusive PS to w 90% mainstreamowy AAA slop na jedno kopyto.
Jedyny sens kupowania konsoli jest jak Cie nie stac na PC albo grasz w
Mnie od konsol odrzucają trzy kwestie:
* 30 fps - nadal jedyna opcja w wielu grach dla mnie całkowicie niegrywalna
* Pad - sterowanie myszą i klawiaturą jest bardziej precyzyjne w większości gier
* Brak starszych gier - brak kompatybilności wstecznej mocno uszczupla zasób gier
Tylko Xbox serwes s
Cena jakość w-------a d--a pzdr